Krótka historia o tym, jak mała dziewczynka spełniła swoje marzenie!

Marzenia to ważna część naszego życia. Wbrew pozorom, są one dostępne dla każdego z nas, bez względu na wiek. Przekonali się o tym wszyscy, którzy śledzili historię młodej dziewczynki o imieniu Stella.

Stella to nastolatka, która ambitnie pracowała nad spełnieniem swojego największego marzenia – podróżowaniu po świecie. Jednak jej rodzice stanowczo wyrazili sprzeciw wobec tej idei. Sforsowanie ich oporu i ostrych zasad wymagało od Stelli sprytnych i przebiegłych działań, ale ona zdecydowała się podjąć ryzyko.

Postanowiła poprosić swoich przyjaciół, aby wesprzeli ją w realizacji tego marzenia. Poprzez zbiórkę internetową udało jej się pozyskać niezbędne fundusze.

Natychmiast pozbierała swoje rzeczy i wyruszyła w świat. Jako 18-latka postanowiła odwiedzić trzy europejskie stolicy – Londyn, Rzym i Amsterdam – a potem wrócić do domu, aby opowiedzieć swoje historie rodzinie i przyjaciołom.

Podczas swojej podróży Stella przeżywała szeroką gamę doświadczeń, które pozostawiły trwały ślad w jej pamięci. Odwiedziła luksusowe sklepy, oddalone od domu farmy i malownicze krajobrazy, a także poznawała niesamowitych ludzi, którzy po prostu chcieli pomóc młodej podróżniczce.

Kiedy Stella wróciła do domu po całej podróży, okazało się, że spełniła swoje marzenie! Jej rodziciel trudno było uwierzyć w to, co uczyniła ich córka i naprawdę byli z szacunku dla jej determinacji i odwagi, które okazała na swojej drodze do sukcesu.

Trening determinacji pomaga każdemu z nas spełnić marzenia! Stella dowodzi tego wspaniale i jej historia jest idealnym przykładem na to, jak możemy osiągnąć nasze cele na drodze pełnej przeszkód.

Mała dziewczynka miała wielkie marzenia. Marzyła o tym, żeby zostać piosenkarką. Jej rodzice mówili jej, że jest to niemożliwe i nie powinna tracić czasu na marzenia, ale ona nie słuchała i kontynuowała swoją perspektywę.

Kiedy miała siedem lat rodzice pozwolili jej wybrać się na lekcje śpiewania. Aby to zrobić musieli dać zgodę i zapłacić za te lekcje. Dziewczynka była bardzo entuzjastycznie po tym jak otrzymała taką możliwość.

Nie mogła uwierzyć w to co się dzieje, ona już miała okazję pracować nad swoim głosem, by starać się spełnić swoje marzenia. Tak też było, jej instruktorka od razu się z nią polubili – było jasne jak daleko może się posunąć poprzez naukę i pracę nad głosem.

Po tych kilku latach dzięki jej wytężonej pracy jej głos stawał się czystszy i silniejszy. Gdy miała piętnaście lat wystarczy jej głos do bycia profesjonalną piosenką. Wiadomo było, że ma talent i dzięki wyznaczone sobie cele osiagnela swoje marzenia!

Teraz ma dwadzieścia trzy lat i dawne marzenia o byciu piosenkarką udało jej się spénic – mówi koncertom i spotkań eventowych pelnów miast w cągu cáegoroku. Oni wszyscy widzą w niektore jeji utwory na samym szczycie listy prestizówych rankingów muzycznych a ci, którzy jeszcze ją nie znają szybko przekonują się do jej muzyki.

Ma teraz wielu fanów , którzy kibicujecie jej w rozwoju artystycznie – ma duzo sukcesów do pochwalenia i wspanialy glos aby bronic każdego ze swoich utworków. Zdobywa acclaims na arenaku muzycznym i smietnikach media spoecznosciowych i jest inspirowana innymi twórcami do dalszej pracy poprzez czesto przesluchiwana radio , koncerty oraz podróżowanie po ramionach świata .