• Pozytywne nastawienie do życia, ludzi i działanie to cechy, które mnie określają, zdecydowanie wolę iść po tej jasnej stronie życia.

  • Uwielbiam herbatę! W każdym kolorze i postaci, najlepiej w wielkim kubku - bez niej dzień ma inny smak.

  • Przejrzałam już tysiące stron z sukniami ślubnymi. Mimo, iż swój ślub mam już za sobą, nadal mogę je oglądać bez końca.

  • Muzyka i taniec są dla mnie cudownym i bezcennym lekiem na wszystko, tańczyć mogę zawsze i wszędzie.

  • Jestem szczęśliwa, gdyż przy moim boku jest cudowny mężczyzna, który jest moim mężem i największym przyjacielem.

  • Miłość, wsparcie i obecność najbliższych jest bezcenne. Jestem wdzięczna Bogu za moją kochaną rodzinę, na której zawsze mogę polegać!

  • Kaktusy to moje ulubione kwiaty: lubię na nie patrzeć i podziwiać, jak wytrwale pną się w górę. Są symbolem wytrwałości, dla mnie dodatkowo kojarzą się z niezależnością i wolnością.

[revo] w międzynarodowym języku esperanto oznacza marzenia

Revo Events spełnia marzenia. Oferuje zarówno częściową, jak i kompleksową organizację ślubu i wesela. Jesteśmy po to, aby pomóc w zorganizowaniu tego wymarzonego dnia osobom, które poprzez nadmiar obowiązków potrzebują profesjonalisty i wsparcia w tej dziedzinie lub chcą mieć po prostu pewność, że będzie on dokładnie taki, jak sobie wymarzyli.

Tu marzenia stają się rzeczywistością. Dzięki wielkiej kreatywności, ogromnej pasji, niezliczonym pomysłom, często wymykającym się z ram szablonowości, oraz przyjemności czerpanej ze współpracy z innymi ludźmi, Revo Events gwarantuje stworzenie niepowtarzalnego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci i sercach Waszych oraz gości.

O mnie

Nazywam się Katarzyna Wójcik i jestem konsultantką ślubną. Praca jest moją ogromną pasją, łączy wielką miłość do ślubów z możliwością pracy z ludźmi, których satysfakcja jest dla mnie największą motywacją. Organizowanie, koordynowanie, wspieranie i pomaganie narzeczonym w planowaniu ich Wielkiego Dnia jest moją misją.

Uwielbiam otaczać się ludźmi i spędzać z nimi czas, dzień bez herbaty jest dla mnie niemalże pozbawiony smaku, kocham muzykę, taniec i kaktusy. Dzięki wsparciu cudownej rodziny i obecności kochanego męża przy boku jestem gotowa codziennie zdobywać kolejne szczyty, które sobie wyznaczam. Jestem człowiekiem szczęśliwym i spełnionym.