Jak zapakować prezenty dla gości weselnych

14 październik, 2013

O tym, że sposób podania lub przygotowania wielu rzeczy podczas ślubu i wesela jest niezwykle istotny wspominałam już nie raz. Poniżej załączam doskonały przykład tego, jak z małej, niepozornej czekoladki można zrobić prezent dla gości, który cieszy oczy i dodatkowo spersonalizuje Wasze przyjęcie. Co prawda wymagać to od Was będzie trochę czasu, papieru oraz wstążki, ale uwierzcie mi, że takie gesty są bardzo doceniane przez gości. Fakt tego, że włożyliście swoje serce i pracę w wykonanie dla nich upominków jest naprawdę bezcenny.

Pozdrawiam, Kasia

Flowering Favours

Flowering Favours

Flowering Favours

Flowering Favours

Fot. Brides Magazine

Papierowe pompony

16 styczeń, 2013

Odnośnie ostatniego wpisu o papierowych kwiatach chcę pokazać, jak zrobić te imponujące dekoracje z papieru. Instrukcje znajdziecie poniżej. Filmik instruktażowy znajdziecie na moim profilu http://zszywka.pl/u/revo/filmy-591718.html . To świetny sposób na piękne, proste i tanie dekoracje. Powodzenia :)!

  diy-pom-pom-how-to  

 

Fot. The celebration shoppe

Papierowe kwiaty

14 styczeń, 2013

Przepiękne dekoracje z papierowych kwiatów! Wrażenie jest powalające, a ich zrobienie wcale nie musi być skomplikowane. Dodatkowym ogromnym ich plusem jest fakt, że nie zwiędną, no i przede wszystkim są o wiele tańsze od żywych kwiatów:).

 

                Fot. Martha Stewart Weddings

Wyjątkowe buty ślubne

25 październik, 2012

Buty to jeden z elementów ubioru ślubnego, który uwielbiam. Zwłaszcza, gdy są kolorowe lub oryginalnie ozdobione. Dzisiaj chciałam Wam pokazać, jak w prosty sposób możemy im nadać nietuzinkowy charakter i szczyptę elegancji (w zasadzie to więcej niż szczyptę ;) ). Ich wykonanie jest przedstawione krok po kroku, więc nic prostszego, niż przyozdobić buty tak, jak sobie wymarzyłyście! Do tego potrzebne nam będą:

  • buty - nie inaczej
  • wstążka (kolor, faktura wg uznania)
  • zszywacz
  • klej
  • błyszczące ozdoby, które znajdziecie w każdej pasmanterii
  • klips do butów

  DIY bows for your wedding heels - supplies  

Krok 1

Wstążkę (jej długość zależy od Twojej wizji) złóż tak, by tworzyła kokardę (tu zostały zrobione trzy fałdy, aby nadać jej objętości). Następnie zszyj ja zszywaczem (staraj się, aby zszywki były blisko siebie, dzięki czemu nie będą później widoczne). Miejsce zszycia obwiń tasiemką i sklej. creating a bow - step 1 creating a bow - step 1 DIY valentino bow for heels - step 2  

Krok 2

Brzegi posmaruj klejem i powoli przyklej ozdoby (to ważny element, więc nie spiesz się, im dokładniej go wykonasz tym piękniejszy będzie efekt :) ).

DIY bows putting on rhinestones DIY rhinestone bows for shoes

 

Krok 3

Do zrobionej i ozdobionej kokardy przyklej klips do butów, dzięki któremu ozdobę będzie można bezpiecznie przymocować.

DIY rhinestone bows for shoes DIY bows for your heels wedding  

Oto efekt:

DIY project - bridal shoe clip bows      

Fot. Wedding Obcession.

Papierowe pompony

14 sierpień, 2012

W nawiązaniu do wczorajszej wzmianki o papierowych pomponach podsyłam kolejny pomysł na piękne dekoracje, tym razem w kolorze. Trochę papieru,  wstążek i mamy cudne dekoracje, które nadadzą charakter naszemu przyjęciu. Papierowe pompony...uwielbiam :)! Wstążeczki w bukiecie...jeszcze bardziej!

 

                                     

 

Fot.: Stylemepretty