REVO Events - Blog

Rustykalnie, czyli naturalnie

9 lipiec, 2014

Dzisiaj na blogu będzie bardzo zwiewnie i naturalnie. Letnia pogoda składnia do delikatnych ślubnych stylizacji osadzonych w naturalnych kolorach i takim samym otoczeniu - piękny las nie może sobie w tym przypadku znaleźć lepszego konkurenta. Urocza panna młoda, cudny bukiet, zarówno jej, jak i druhen, skromna stylizacja stołów, która pięknie nawiązuje do otaczającej przyrody, lokalne i ekologiczne jedzenie i trunki, sadzonki w prezencie dla gości ... to jest właśnie przykład prawdziwego rustykalnego ślubu.

Pozdrawiam,

Kasia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Fot. Paper Antler

Letnie przyjęcie w ogrodzie

26 maj, 2014

Nadchodzi lato, więc coraz śmielej możemy myśleć o zorganizowaniu przyjęcia weselnego w ogrodzie. Może to być ogród rodzinny (wówczas dodatkowo miejsce wesela przybiera charakter sentymentalny) lub miejsce, które można wynająć. Jedno jest pewne: jeśli organizujemy wesele w ogrodzie, nie może na nim zabraknąć kwiatów, które nieodłącznie się z nim kojarzą. Dodatkowo przestrzeń na zewnątrz umożliwia nam zorganizowanie wielu zabaw dla gości, które uatrakcyjnią przyjęcie oraz staną się świetną formą integracji. Wesela w plenerze dają również ogromne możliwości aranżacji przestrzeni, gdyż nie ma tu narzuconego wystroju, tj. się to często zdarza podczas wynajmu sali, dlatego ich finalny wygląd zależy tylko i wyłącznie od waszej wizji i wyobraźni. Organizując przyjęcie plenerowe pamiętać jednak należy o: zapewnieniu gościom schronienia na wypadek deszczu oraz zapewnieniu gościom ciepła (lampy grzewcze) w przypadku niskiej temperatury. Wszystkie pozostałe elementy zależą tylko i wyłącznie od was.

Pozdrawiam,

Kasia

UK lake district wedding

typewriter

flower arch

UK lake district wedding

UK bride 11

UK lake district wedding

UK lake district wedding

UK lake district wedding

UK lake district wedding

tent

wedding games

wedding games

rabbit mask

wedding games

patterned napkins

english garden flowers

tent reception

bride and groom

  Fot. Green Wedding Shoes  

Najlepsze zdjęcia zaręczynowe 2014

21 maj, 2014

Junebug weddings opublikował 51 fotografii z sesji zaręczynowych, które ich zdaniem są najlepszymi z najlepszych w 2014r. Niektóre z nich zapierają dech w piersiach, są perełkami wśród tak często powtarzających się, standardowych ujęć fotografów. Po prostu uczta dla oka i ducha! Poniżej prezentuję wam te zdjęcia, które najbardziej mnie poruszyły, wszystkie znajdziecie zaś tutaj. Ciekawa jestem, które się wam najbardziej spodoba? Pozdrawiam, Kasia

Best Engagement Photo of 2014 - Komang Diktat of Diktat Photography - Indonesia wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Cicely Procopio of Procopio Photography - Maryland wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Allison Callaway of Callaway Gable - California wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Renata Xavier of Renata Xavier Photography - Brazil wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Joy Marie Smallwood of Joy Marie Photography - Tennessee wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Mauro Cantelmi of Dezine by Mauro - Australia wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Nick Herran of Adagion Studio - Florida wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Erum Rizvi of Erum Rizvi Photography - Virginia wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Maya Myers of Maya Myers Photography - California wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Emily Porter of The Oberports - West Virginia wedding photographer

Best Engagement Photo of 2014 - Erika and Ryan Rowell of Rowell Photography - Ontario, Canada wedding photographer

Wielki Gatsby jako ślubna inspiracja

7 kwiecień, 2014

Nawiązanie do lat 20-tych, a tym samym inspiracje zaczerpnięte z tak popularnego w ubiegłym roku filmu "Wielki Gatsby" będą często pojawiały się jako motyw przewodni przyjęć w 2014 roku (więcej o trendach na 2014 na https://www.youtube.com/watch?v=KqoA-ShxWeU) . Możemy stworzyć przyjęcie stylizowane od początku do końca na wspomnianej epoce, zaczynając od papaterii, dekoracji poprzez stroje zarówno gości, jak i pary młodej. Innym sposobem jest zaczerpnięcie jedynie kilku elementów i umiejętne włączenie ich do koncepcji całego wydarzenia. Właśnie taki przykład ślubu chciałam wam dzisiaj pokazać: lata 20-te widoczne są tu przede wszystkim w dekoracjach, w których wiele złota, brokatu, czerni oraz eleganckiej bieli. Fascynator we włosach panny młodej oraz stylowe szelki pana młodego również nawiązują do tematu przewodniego. Cała realizacja może nie charakteryzuje się ogromnym przepychem, który widoczny jest w "Wielkim Gatsbym", ale umiejętnie łączy elementy i inspiracje z niego zaczerpnięte z podniosłością dnia, jakim jest dzień ślubu.

Pozdrawiam, Kasia  

 

Fot. Style Me Preety

Koronka na ślubie

17 marzec, 2014

Koronka to bardzo silny trend ślubny 2014 roku. Można się o tym przekonać odwiedzając pierwszy lepszy salon ślubny, gdzie ponad 70% modeli sukien jest właśnie z koronki lub posiada koronkowe elementy. Jeśli koronkę sobie szczególnie upodobałyście i czujecie, że oddaje ona waszą osobowość, możecie uczynić z niej również motyw przewodni waszego ślubu. Tu, jak w każdym innym przypadku, należy umiejętnie dobierać poszczególne elementy, aby koronkowe detale pięknie ozdabiały wasz ślub i wesele, a nie je przytłoczyły. Uważać należy tym bardziej, że koronka nie należy do lekkich materiałów, ale jej umiejętne wykorzystanie może nadać waszemu przyjęciu niepowtarzalny charakter . Poniżej prezentuję wam zdjęcia ze ślubu, na którym koronka pojawiła się nie tylko w stylizacji panny młodej, ale również na stołach czy w papaterii ślubnej. Uważam, że to bardzo wdzięczny motyw ślubu, zwłaszcza dla romantycznych par, którym klimaty tj. vintage i rustykalny nie są obce.

Pozdrawiam, Kasia

Fot. Charlotte Jenks Lewis

Górski ślub

12 marzec, 2014

Miłośnikom górskich wędrówek oraz przyrody z pewnością spodoba się pomysł zorganizowania górskiego ślubu. W Polsce na piękne góry i cudne widoki narzekać z pewnością nie możemy, tak więc droga do organizacji niezwykłego plenerowego ślubu w otoczeniu gór stoi otworem (jeśli oczywiście będziemy mieli przychylność urzędników). Strój - wyobraźcie sobie panie na wysokich obcasach z kapeluszami na głowie porywanymi przez halny na górskich szczytach - nie każdemu spodobałby się ten scenariusz. Dlatego w przypadku takiego przyjęcia zaleca się dowolność w stroju waszych gości, w tym wypadku liczy się przede wszystkim ich wygoda. Dekoracje - o nie z pewnością nie musimy się martwić podczas ceremonii plenerowej, piękno przyrody obroni się samo; zaś te, które chcemy dodać mogą nawiązywać do otoczenia, dzięki czemu pięknie je uzupełnią. Jedzenie - góry kojarzą się przede wszystkim z kanapkami i potrawami, które można szybko spożyć w trakcie odpoczynku na szlaku, dlatego też food track będzie idealnym rozwiązaniem w kwestii pożywienia waszych gości. Atrakcje - ponieważ do dyspozycji jest wiele otwartego terenu warto zadbać również o atrakcje dla gości tj. zabawy na świeżym powietrzu, konkursy itp. Zdjęcia, które prezentuję poniżej pochodzą z uroczystości Leah i Mackenziego, którzy góry ukochali całym sercem i nie wyobrażali sobie innego miejsca, w którym mogliby ślubować swoją miłość. Czekam na nasze rodzime realizacje takich górskich przyjęć. Ślub w górach będzie dla waszych gości atrakcją samą w sobie z uwagi na jego lokalizację, dodatkowo nikt nie będzie narzekać na nieciekawy widok,a wy będziecie mieli ogromne pole do popisu jeśli chodzi o zdjęcia plenerowe - same plusy!

Pozdrawiam, Kasia

rocky mountain wedding

mountain invitation

first look

first look

bride and groom

rocky mountain bride

bride and groom

bride and groom

bride and groom

wedding party

wedding party

bride and groom

window sign

rocky mountain wedding

rocky mountain wedding

rocky mountain wedding

rocky mountain wedding

wedding signs

photo clothesline

driftwood centerpieces

mason jar drinks

food cart

cut out masks

rocky mountain wedding

Fot. Green Wedding Shoes, Nordica Photography.

Żółto-tęczowy ślub plenerowy

24 luty, 2014

Dzisiaj mam dla was kolejną, słoneczną inspirację (wcześniejszy opis słonecznego ślubu znajdziecie tutaj: http://blog.revo.net.pl/slub-w-wiejskim-stylu/). Tym razem jednak do słońca dołącza tęcza wraz ze wszystkimi jej kolorami. Bohaterami uroczystości byli: Katherine LaNasa (aktorka znana z filmów tj. The Campaign, Jayne Mansfield’s Car, Valentine’s Day) oraz Grant Show (aktor znany z Melrose Place), ich ślub i wesele odbyły się w plenerze w sobotnie letnie popołudnie. Wszyscy goście zostali poproszeni o przyjście w białych strojach, panna młoda zaś miała na sobie przepiękną żółtą suknię od Naeem Khan oraz pomarańczowe buty od Prady, pan młody zaprezentował się natomiast w granatowym garniturze z przypinką nawiązującą do motywu przewodniego. Uroczystość szczegółowo zaplanował konsultant ślubny, jednak na życzenie pary zadbano o jej bardzo naturalną aranżację oraz swobodną atmosferę. Wiele elementów nawiązywało do natury: polne kwiaty w wazonach, cytryny na stołach, płócienny dywan, papierowe kwiaty. Przyjęcie z pewnością dalekie było od wielkiego hollywoodzkiego blichtru, na każdym kroku natomiast widać było pieczołowicie zaplanowane i uzupełniające się wzajemnie szczegóły, tj. motyw tęczy, który pojawia się już w papateri ślubnej, potem możemy go dostrzec we wstążce w wiązance panny młodej, w nakryciach stołów, torcie weselnym, wspomnianej już przypince pana młodego, czy też dekoracji miejsca ceremonii. Aby podkreślić zamiłowanie do zabawy, namiot weselny został ozdobiony srebrnymi kulami, które stały się z pewnością zapowiedzią szalonej zabawy do białego rana. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować cudownego ślubu i życzyć parze młodej samych słonecznych dni!

Pozdrawiam, Kasia

yellow wedding dress

invitation

yellow wedding dress

pink bouquet

ceremony

ceremony

tissue ball decor

ceremony

rainbow dream catcher

heart escort cards

disco ball ceiling

fiesta table cloth

wedding cake

first dance

rainbow wedding cake

tent

disco ball ceiling

Fot. Marianne Wilson Photography

Piękno jesiennego ślubu

25 listopad, 2013

To już ostatni jesienny ślub, który Wam w tym roku zaprezentuję, po nim przejdziemy do ślubów zimowych, jak na porę roku przystało.Ślub utrzymany w całkowicie jesiennej atmosferze, z soczystością kolorów, przepięknym jesiennym słońcem. Intymna ceremonia, pełna wzruszeń i radości, a to wszystko uwiecznione na zdjęciach Marka Dziekońskiego, wspaniałego fotografa, naszego rodaka, którego talent został dostrzeżony i doceniony za granicą (Marek mieszka wraz ze swoją rodziną od kilku lat w Stanach Zjednoczonych, jednak od czasu do czasu odwiedza swoje ukochane Podlasie).

Miłego oglądania, Kasia

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures01 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures04 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures03 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures08 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures10 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures12 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures13 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures14 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures15 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures16 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures19 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures22 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures23 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures26 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures27 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Erica Pete wedding michigan fenton st johns chapel fall pictures28 Erica and Petes Wedding in Fenton, Michigan

Fot. Marek Dziekoński

Z błękitem w tle

18 listopad, 2013

Dzisiaj kolejny przykład z serii kameralnych, ale bardzo stylowych i dopracowanych w każdym szczególe ślubów. Na przyjęcie została zaproszona najbliższa rodzina i przyjaciele. Zarówno Panna Młoda, jak i Pan Młody są fotografami, stąd obecność aparatów fotograficznych była obowiązkowa, pracującymi w Ugandzie. Przepiękne miejsce wesela, cudna kreacja Panny Młodej (projektu Very Wang), przepiękny bukiet skomponowany  z lokalnych kwiatów, stylowo ubrany Pan Młody i niezwykła dbałość o szczegóły, zarówno w zachowaniu charakteru uroczystości, jak i powtarzalności koloru przewodniego. Zawsze powtarzam, że należy odnosić się do niego z umiarem, gdyż jeśli będzie pojawiał się w każdym elemencie, stanie się wówczas zbyt nachalny. Sztuką jest idealne wyważenie jego zastosowania, co doskonale pokazuje nam owa realizacja: kolor przewodni subtelnie przewija się w poszczególnych elementach łącząc je w jedną, spójną całość. W papaterii oraz na przepięknym błękitnym torcie pojawia się postać słonia, który przypomina o Afryce, miejscu, w którym PM mieszka i pracuje. Po prostu cudny ślub!

Pozdrawiam,

Kasia

 

Corbin and Thatcher

Fot. Elizabeth Messina

Luksusowe przyjęcie

4 listopad, 2013

Niepozorny namiot ustawiony w bajecznym miejscu, z zapierającym dech w piersiach widokiem. Wchodząc do środka zostajecie przeniesieni w świat elegancji oraz luksusu, świat inspirowany tym przedstawionym w powieści "Wielki Gatsby" F.Scotta. Morze kwiatów, kryształowe żyrandole, złote dodatki, wszystko dobrane z wielkim smakiem i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Na szczególną uwagę zasługuje tu przepiękne wejście, które prowadzi na salę, oraz piękne kanapy, które służyły za miejsce do odpoczynku na zewnątrz. Rozpisywać się nie będę, bo w tym przypadku słowa są zbędne, wystarczy popatrzeć na zdjęcia by stwierdzić, że takie przyjęcie weselne godne byłoby gościć samego Gatsbiego.

Pozdrawiam,

Kasia

 

tent-entrance-wedding

Gatsby-Wedding-Candelabras-white

Glam-weddings

White-weddings

Gatsby-Wedding-glamorous

Gatsby-Wedding-glamorous

San Diego Wedding Blog

Engage!13-Gala-The-Biltmore-Estate-tent

Photography Karen Tran

Photo by Allan Zepeda

 

Fot. Karen Tran Florals

Stylowa ceremonia cywilna

21 październik, 2013

Dzisiaj chcę Wam pokazać po raz kolejny, że ponieważ to jest Wasz ślub, Wasza wizja jest najważniejsza. Poniżej przedstawiam ślub Julii & Nicka, którzy zdecydowali się na bardzo stylową ceremonię cywilną, która odbyła się w Chicago. Oboje przygotowywali się w hotelu Waldorf Astoria, by następnie w kreacjach od Dries Von Noten i Christiana Louboutin udać się do ratusza. Panna Młoda przełamała konwencję białej sukni i do ślubu poszła w białej bluzce i spódnicy w kratę, oba elementy pochodziły od znanych i cenionych projektantów. Nie mogę oczywiście nie wspomnieć o kolorowych butach <3 i skórzanej kurtce, która wieńczyła stylizację. Pan Młody również miał własny styl, jego marynarki nie zdobił żadny kwiat, a stylowo przykrótkie spodnie podkreślały jego indywidualizm. Zawarte małżeństwo świętowali zaś w najlepszej restauracji w kraju. Widać, że parze zależało na intymności i braku świadków, chcieli, aby to był tylko i wyłącznie ich dzień i tak też się stało. Ja osobiście nie wyobrażałam sobie świętowania swojego Wielkiego Dnia bez najbliższych, ale są pary, które mają swoją wizję ślubu i wspieram je w tym, aby ją w pełni zrealizowały.

Pozdrawiam,

Kasia

 

   

Fot. Emilia Jane

Jesienny ślub i kalosze

24 wrzesień, 2013

To kolejny ślub z deszczem w tle, o którym piszę. I kolejny, który mnie zauroczył, gdyż para młoda poświęciła każdemu jego elementowi swój czas i serce. W całości realizacji możemy dopatrzeć się komiksowych elementów: w bukiecie i przypince Pana Młodego (zadanie dla spostrzegawczych :) ), w escord cards (karteczki z imionami i numerami stołów-w Polsce baaaardzo mało popularne, idealny temat do następnego wpisu), numerach stołów. Zamiast tradycyjnego tortu Państwo Młodzi zdecydowali się na wierzę z własnoręcznie robionych pączków, które można było zabrać również na wynos. Idealnie dobrany kolor kaloszy oraz parasola Panny Młodej sprawia, że nawet deszcz podczas ślubu staje się urokliwy i niezwykle klimatyczny. Zdecydowanie lubię jesienne śluby! (hm, chyba nie ma takich, których ja nie lubię ;)).

 

 

Fot. Wedding Obcession

Jesienny ślub

19 wrzesień, 2013

Od nadchodzącej wielkimi krokami jesieni nie uciekniemy. Ale przyznam Wam szczerze, że w opozycji do większości,  bardzo lubię tę porę roku. W naturalny, spokojny sposób skłania do wyciszenia, refleksji, ale zarazem cieszy pięknem barw mieniących się w złotym blasku słońca lub możliwością chodzenia po kałużach w kaloszach podczas jesiennego deszczu (cudowny powrót do dzieciństwa :) ).

Wg mnie czas jesieni, zwłaszcza tej wczesnej, to niezwykle romantyczny i piękny okres. Jesienne śluby zazwyczaj charakteryzują się nasyconymi barwami, najczęściej gości na nich kolor żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy - jak widzicie wcale nie muszą być one szaro-bure :).

Poniżej przedstawiam Wam kilka zdjęć, ku inspiracji. To już kolejny ślub, podczas którego PM ma na sobie kolorowy kardigan-uwielbiam to połączenie. Co prawda nie jest odpowiednie na formalne uroczystości, ale jeśli ślub jest w mniej formalnym tonie jest to fajny element, dzięki któremu PM może pokazać swoją osobowość. Ponieważ podczas tego ślubu ceremonia odbywała się w lesie, pośród deszczu i grząskiego gruntu, rządziły płaskie buty oraz koce służące do ogrzania się gości.  Ta realizacja jest kolejnym przykładem, że nawet skromne uroczystości, jeśli są pięknie dopracowane, naprawdę potrafią zachwycić. Dbałość o szczegóły połączona z kreatywnością sprawia, że wszystko tu do siebie pasuje i jest widocznym elementem całości (kolory przewodnie: żółty i szary pojawiają się podczas ceremonii oraz wesela). Ach, ta piękna jesień ...

 

Fot. Rowell Photography

Niskobudżetowy ślub boho

5 wrzesień, 2013

Niesamowity ślub, niesamowita para. To przykład ślubu niskobudżetowego i tego, że przy bardzo małych środkach można stworzyć piękne rzeczy i niesamowitą atmosferę. Ślub i wesele odbyło się w ogrodzie rodziców PM, słodki bufet został zrobiony przez przyjaciół, wszelkie ozdoby zostały zakupione na ebay oraz na wyprzedażach. Panna Młoda inspiracji szukała już rok przed wielkim dniem na pinterest (możecie tu znaleźć także Revo events :) ) tworząc katalogi z inspiracjami, dzięki temu mogła potem wybrać pomysły, które najbardziej jej się spodobały i przystąpić do ich realizacji. Sukienka: została zakupiona w sklepie z używaną odzieżą i kosztowała 25 funtów!Była długa, zabudowana i w niczym nie przypominała tej, w której PM poszła do ślubu. Już nie pierwszy raz twierdzę, że kreatywność przy planowaniu ślubu to podstawa (zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z małym budżetem), i tym razem ta cecha zdziałała cuda. PM znalazła krawcową, która przerobiła starą suknię wg jej wizji: skróciła ją, dopasowała i ufarbowała końce spódnicy tak, by tworzyły tęczę. Akcesoria: pomysł na ozdobę włosów również wziął się z inspiracji znalezionych w internecie, ale ponieważ floryści za jego wykonanie żądali wiele, PM zdecydowała się zrobić go sama i tak też powstało to oryginalne cudo (na wesele miała przygotowany mniejszy, lżejszy stroik). Tort składał się z muffinek zwieńczonych na górze zabawnymi figurkami Państwa Młodych (Pan Młody jest kulturystą). Jakich rad udziela bohaterka przyszłym PM? Aby nie zapomniały cieszyć się tym dniem i spędzić ten czas z mężem oraz gośćmi (sama cały czas starała się wszystkiego dopilnować, przez co mało czasu spędziła z Panem Młodym, a to w końcu ich wspólny dzień), oraz aby miały oddelegowaną osobę do tego, by zadbała o wygląd Panny Młodej (w tym wypadku bohaterka chciała po raz kolejny dopilnować wszystkiego i wszystkich i zaczęła się sama przygotowywać dopiero 10 min przed ceremonią!). Mam nadzieję, że ta realizacja zainspiruje osoby z niewielkim budżetem do tego, że posiadając wyobraźnię i pomoc ze strony bliskich można stworzyć naprawdę piękne przyjęcie!

Newquay wedding blog Pat Kelman (1)

Newquay wedding blog Pat Kelman (26)

Newquay wedding blog Pat Kelman (3)

Newquay wedding blog Pat Kelman (5)

Newquay wedding blog Pat Kelman (6)

Newquay wedding blog Pat Kelman (8)

Newquay wedding blog Pat Kelman (12)

Newquay wedding blog Pat Kelman (15)

Newquay wedding blog Pat Kelman (17)

Newquay wedding blog Pat Kelman (18)

Newquay wedding blog Pat Kelman (19)

Newquay wedding blog Pat Kelman (20)

Newquay wedding blog Pat Kelman (21)

Newquay wedding blog Pat Kelman (31)

Newquay wedding blog Pat Kelman (29)

Newquay wedding blog Pat Kelman (25)

Newquay wedding blog Pat Kelman (28)

Fot. Pat Kelman

Ślub w stylu lat 60-tych

26 sierpień, 2013

Retro, retro, retro! Fryzura panny młodej mówi wszystko: witajcie w latach sześćdziesiątych. Bardzo lubię stylizowane śluby, można wówczas uruchomić swoją wyobraźnię i dać polot fantazji. Tak też zrobiła ta para, przenieśmy się więc w magiczny czas lat 60 - tych z wszystkimi ich kolorami!

 

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Hairspray and 1960s Inspired Retro Wedding: Louise Pete

Fot. Rocknrollbride

Elegancki ślub

1 sierpień, 2013

Oto właściciele tortu, który tak bardzo Wam się spodobał po umieszczeniu jego zdjęcia na fb. To kolejny ślub daleki od stylu glamour. Prosty, ale elegancki. Ponieważ wesele odbyło się w tym samym miejscu co ceremonia, nowoczesny, metalowy blat, który pełnił rolę ołtarza podczas przysięgi, został wieczorem przearanżowany na bar. Stoły zostały udekorowane  skromnie, ale bardzo gustownie: krzesła i talerze zostały dobrane w stylu vintage tak, aby wyglądały jakby pochodziły od babci - tak zamarzyła sobie panna młoda. Nie ma tu szaleństwa, jak we wczorajszym ślubie, ale jak dla mnie każdy ślub jest niezwykły :).

P.S. A ja dalej zachwycam się tym pięknym tortem... :)

 

Fot. Marta Stewart Weddings

Ślub w stylu nieformalnym

31 lipiec, 2013

Kochani, dzisiaj zamieszczam zdjęcia z niezwykle uroczego ślubu, o którym wspominałam Wam wczoraj. Zrzucamy szpilki, nakładamy dżinsy i udajemy się na ślub Wesley'a i Rachel. Tak naturalnego ślubu nie widziałam już dawno. Wszystko, co miało podczas niego miejsce, było zgodne z podejściem do życia i upodobaniami Pary Młodej, nie było tu miejsca na sztuczność bądź jakąkolwiek etykietę. Niezwykle spontaniczna para zorganizowała ślub i wesele w całkowicie nieformalnym stylu: poszli na boso do ołtarza (:)), goście pojawili się w luźnych niezobowiązujących strojach, mogli wziąć udział w grach na powietrzu, a na koniec młodzi rozpalili wielkie ognisko. Wszystko blisko natury, z przepiękną panną młodą, niezwykle soczystymi kolorami bukietu jej i druhen...no i on, czyli czteronożny ulubieniec pary młodej, który przypieczętował ich związek :) (zdj. poniżej).  Pomimo wielkiego luzu pojawia się tu wiele skrzętnie zaplanowanych szczegółów: suknia panny młodej nawiązuje do koloru przewodniego, który pojawia się również w bukietach, na torcie, czy sukniach druhen. Ten ślub to doskonały przykład na to, że magiczną i wzruszającą uroczystość ślubną można zorganizować ponosząc niewielkie koszty, dbając zarazem o samopoczucie i rozrywkę dla gości, jak i o to, aby ten dzień całkowicie należał do Młodej Pary.

Fot. Capitol Inspiration, Gambol Photography

Wesele w stylu Alicji w Krainie Czarów

20 maj, 2013

Wesela tematyczne są coraz bardziej popularne. Dzięki skoncentrowaniu się na określonej tematyce, motywie lub kolorystyce, wszystkie elementy mogą idealnie się uzupełniać tworząc jedną, doskonale przemyślaną całość. Już nie pierwszy raz spotykam się z marzeniem pary młodej, aby zorganizować wesele w stylu Alicji w Krainie Czarów. Pomysł jest bardzo inspirujący i można wymyślić w tym temacie bardzo wiele fajnych dekoracji, atrakcji dla gości, ważne jest, aby wszystko oddawało klimat Krainy Czarów. Czekam na swoją realizację takiego motywu przewodniego, tymczasem poniżej zamieszczam kilka zdjęć, które są kopalnią inspiracji i pomysłów dla tych, którym taka tematyka się marzy. c.d.n.

 

alice in wonderland wedding 005 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 006 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 009 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 011 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 015 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 016 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 029 Alice in Wonderland {Inspiration}alice in wonderland wedding 034 Alice in Wonderland {Inspiration}            

Lato, ślub, kolor przewodni żółty i szary!

13 maj, 2013

Witajcie kochani, przepraszam za dłuższą ciszę i nieobecność, ale była ona spowodowana małym napięciem terminów przy ogranizacji ślubu, tym razem swojego :). Spokojnie, na pewno o tym napiszę, ponieważ zadanie to o wiele trudniejsze i bardziej skomplikowane od organizowania wesela innym parom. Tymczasem chciałam Was przenieść do słonecznej Kalifornii i pokazać, że zdjęcia ślubne wcale nie muszą być poważne i stonowane. Kolory przewodnie to żółty i szary, mnóstwo tu słońca, radości i luzu. Żyrandol z kompozycją kwiatową skradł moje serce :).

    Fot. Wedding wire  

Wielkanocna sesja

2 kwiecień, 2013

Pozostając w świątecznym, wielkanocnym nastroju chciałam Wam pokazać uroczą sesję ślubną właśnie z Wielkanocą w tle. Pomysł z zajęczymi uszami skradł mi serce.

 

           

 

Fot. Itsabridelife

Róż i pomarańcz na ślubie

4 marzec, 2013

Zima powoli odchodzi w niepamięć. Czas więc przywitać wiosnę z pełnią jej kolorów! Zazwyczaj pary młode dzielą się na te, które skupiają się na pastelowych barwach swojego wesela, i te, które skłaniają się ku żywym soczystym barwom, dzięki którym mogą wyrazić siebie. Dzisiaj chciałabym pokazać kilka propozycji na użycie właśnie takich energetycznych kolorów, które mogą być również dodatkiem (dobrze wyważonym) do pastelowego ślubu: czas na róż i pomarańcz. Pamiętajcie: wybierając kolor Waszego ślubu musicie go przede wszystkim lubić :), zazwyczaj wyraża on Wasze osobowości i pomaga gościom dowiedzieć się więcej o Młodej Parze.

  Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs <br><br />
Cake: Sweet Sensations Cakes     Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br><br />
Cake: Sweet Sensations Cakes<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
    Hair Stylist: Bliss Salon <br><br />
Caterer: The Barn at Twin Oaks Ranch <br> Reception Venue: The Barn at Twin Oaks Ranch<br><br />
Dress Store: Formal Affairs<br />
 

Fot. Wedding Wire

Ślub w stylu Glamour

11 luty, 2013

Dzisiaj prezentuję ślub w stylu glamour, elegancki i nowoczesny zarazem. Pan Młody ubrany w smoking, z aksamitną muszką, Panna Młoda w tiulowej sukni z uroczym welonikiem-woalką, i oczywiście kryształki oraz świecidełka. Przepiękna stylizacja druhen, które wybrały sukienki Very Wang, cudne kwiaty, oraz babeczkowy tort. Jak się Wam podobają śluby w takim stylu?

 

bride silver jimmy choos toronto wedding   -groom bowtie black suit groomsmen ties     vera wang gown jewel belt toronto wedding     modern glam thompson hotel wedding toront     modern toronto rooftop wedding ceremony     vera wang grey black bridesmaid dresses     modern glam thompson hotel wedding toronto     bridesmaids in grey black alternating white bouquets     thompson hotel wedding     thompson hotel wedding       ghost chivalri chairs damask linens   jeweled chargers green orchid white linens     modern glam bling green black white wedding     -cupcake mirrored display     sparklers toronto wedding downtown city    

Fot.Lisa Mark Photography

Ceremonia w plenerze

22 styczeń, 2013

Ślub lub wesele w plenerze jest marzeniem nie jednej młodej pary. Jest to trend niezwykle popularny za granicą, ale  i w Polsce coraz więcej par decyduje się na taką lokalizację. Pięknych miejsc mamy wiele, niestety wciąż niezmienną przeszkodą pozostaje pogoda, której nie da się przewidzieć, ale i na to są sposoby (np. pięknie udekorowane namioty). Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na to, gdzie taka ceremonia może się odbyć, oraz jak możemy udekorować takie miejsce.

                                                       

Fot. Wedding wire

Ślub w czerwieni

9 styczeń, 2013

Kochani, dzisiaj na blogu chciałabym zaprezentować piękny ślub sfotografowany przez Marka Dziekońskiego, którego zdjęć jestem wielką fanką. W roli głównej bardzo elegancka para i czerwień. Niezwykła oprawa uroczystości, kolor przewodni pojawia się w stroju druhen, butach PM (kolorowe buty-moje ulubione :) ), kwiatach, torcie, ale nie jest nachalny, jest idealnym dopełnieniem wizji całości. Bardzo podoba mi się zwyczaj noszenia bukiecików na rękach lub butonierek przez rodziców Pary Młodej - to dla nich szczególny dzień, a dzięki temu mogą poczuć się naprawdę wyróżnieni.

                                                         

 

Fot. Marek Dziekoński    

Psiaki na ślubie

8 styczeń, 2013

Wiele narzeczeńskich par posiada własne czworonogi, z wieloma z nich łączy nas przyjaźń jeszcze z rodzinnego domu. Dla wielu osób są one bardzo ważnymi istotami, dlatego nie wyobrażają sobie, aby taka uroczystość, jak ich własny ślub, obyła się bez nich. Zwyczaj włączania zwierzaków w uroczystości ślubne jest niezwykle spopularyzowany na zachodzie, ja osobiście jestem ciekawa, co Wy sądzicie na ten temat? Przyznaję, że wiele z tych czworonogów jest w stanie skraść większość uwagi podczas uroczystości i stać się głównymi bohaterami niejednej ślubnej sesji. Wdzięczne, szczere, naturalne - takie są psiaki, może dlatego skupiają na sobie tyle uwagi.                

Zdj. Inside Wedding Magazine.    

Pomarańcz

13 sierpień, 2012

Dziś chciałam pokazać Wam ślub nasycony barwami lata. Kolor przewodni: POMARAŃCZ, który w połączeniu z zielenią i bielą tworzy niesamowicie energetyczne kompozycje. Widać go praktycznie w każdym elemencie dekoracji, dzięki czemu cała oprawa przyjęcia tworzy niesamowicie spójną całość. Ciekawym rozwiązaniem jest ustawienie krzeseł podczas ceremonii (dzięki temu goście czują, że są bliżej Pary Młodej) oraz papierowe kotyliony, które bardzo łatwo jest zrobić samemu (a są bardzo efektowne).

Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com       Event Designer: Forevermore Events<br><br />
Floral Designer: blossom sweet<br><br />
Reception Venue: Entrada at Snow Canyon Country Club<br><br />
Invitation Designer: Pink Piggy Designs<br><br />
Cinema and Video: NP Films<br><br />
Hair and Makeup: jaclynlamoreaux.blogspot.com<br> Cake: sweetcakesbykaren.com<br><br />
Dress: gatewaybridal.com<br><br />
Custom Suit: dresscodecustom.com<br><br />
Jewelry: jbrooksjewelers.com    

Fot.Gideon Photography    

Papierowe pompony

14 sierpień, 2012

W nawiązaniu do wczorajszej wzmianki o papierowych pomponach podsyłam kolejny pomysł na piękne dekoracje, tym razem w kolorze. Trochę papieru,  wstążek i mamy cudne dekoracje, które nadadzą charakter naszemu przyjęciu. Papierowe pompony...uwielbiam :)! Wstążeczki w bukiecie...jeszcze bardziej!

 

                                     

 

Fot.: Stylemepretty

Statek miłości

23 lipiec, 2012

Revo wraca na po wakacjach :). Miałam okazję odwiedzić Szwecję, poznać jej piękną przyrodę. Mnogość wysp, wysepek, lasów, łąk i morza potrafi dodać energii, a zarazem się zrelaksować. To wyśnione miejsce na plenery ślubne (Polską przyrodę również kocham :)). Morze otacza każdą sztokholmską wysepkę, dzięki czemu dookoła mnóstwo jest statków, żaglówek i małych łódeczek. Dlaczego więc nie pomyśleć o ślubie na "statku miłości"? Co o tym myślicie?  

Cruise Ship Wedding           Kat & Rick - Ceremony on The Odyssey Cruise Ship, Boston, MA     Kat & Rick       Kat & Rick Detail shots       Kat & Rick       Kat & Rick - Reception      

 

Fot.: Cruiseshipspictures.info, Staggered, Altaredvisions

Ślub w wiejskim stylu

21 luty, 2014

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nią duże pokłady cudnej, słonecznej pogody. Aby przybliżyć wam tą wiosenną atmosferę dzisiaj zamieszczam zdjęcia ze ślubu, na którym nie brak słońca i przyrody dookoła. Parze zależało przede wszystkim  na tym, aby ich Wielki Dzień był pełen relaksu, luzu i zabawy. Ślub i wesele odbyło się w angielskiej posiadłości, miało wiejski charakter, stąd krzesła i siedziska w strefie relaksu zastąpiły snopy siana. Miejsce ceremonii zostało ozdobione łukiem zrobionym z gałęzi, goście zaś siedzieli w okręgu, dzięki czemu wytworzyła się rodzinna i intymna atmosfera.  Do dyspozycji gości było wiele zabaw na świeżym powietrzu, food track z tradycyjnymi angielskimi frytkami z rybą. Motywem przewodnim były balony, które pojawiały się w poszczególnych elementach, również na własnoręcznie zrobionej tablicy gości. Dużo wzruszenia dostarczył syn młodej pary, który był również drużbą, tym, jak przygotował specjalne przemówienie i wygłosił je w obecności wszystkich gości. Oglądając te zdjęcia widać, że cel pary młodej został osiągnięty: na słońce, radosny nastrój, luźną atmosferę i dobrą zabawę goście z pewnością nie mogli narzekać.

Pozdrawiam,

Kasia

UK wedding

boutonnieres

groom

UK wedding rings

bride with flower girls

wood branch arch

wedding program

hay benches

bunting tent

lawn games

circle hay ceremony set up

flower girls with bride

ceremony

UK ceremony

UK ceremony

flower crowns

bouquets

 bride and groom

groomsmen

bridesmaids in skirts

bride and groom

bouquet

UK wedding

flower girls

photo cut out

balloon seating chart

fish and chip stand

fish and chip stand

signs

tent wedding

heart and balloon settings

balloon tags

balloons

UK reception

cheese cake

UK cheese cake

UK wedding

grooms son speech

 

first dance

Fot. Green Wedding Shoes.

Orientalny ślub

14 styczeń, 2014

Otoczenie, w którym odbył się ślub Tejal i Bobbiego zapiera dech w piersiach, nie mogłam się więc nim z Wami nie podzielić. Bajeczne, jesienne drzewa to chyba najpiękniejsza ozdoba ceremonii, jaką widziałam. Nie potrzeba morza kwiatów, wystarczy boska przyroda, aby stworzyć magiczną atmosferę. Hinduskie śluby kojarzą się nam z ogromnym przepychem, tu Panna Młoda wystąpiła w przepięknym ślubnym sari, jednak miejsce zostało ze smakiem ozdobione delikatnie żywymi kwiatami. Również miejsce wesela udekorowano ze smakiem: bez wielkiego przepychu, ale z hinduskimi akcentami, w żywych kolorach. Przepiękny reportaż!

Pozdrawiam,

Kasia

 

 

 

 

Fot. Wedding Star.

Tradycja i nowoczesność - ślub Kasi i Łukasza

15 lipiec, 2015

Niektóre pary, aby pogodzić oczekiwania zarówno swoje, jak i najbliższej rodziny, idą na pewne kompromisy. Moim zdaniem to bardzo dobre wyjście, pod warunkiem, że wybrane rozwiązania nadal pozostają w zgodzie z oczekiwaniami młodej pary odnośnie ich Wielkiego Dnia. Miałam przyjemność organizować jedno z takich niezwykłych wydarzeń. Para, która się do mnie zgłosiła, Kasia z Łukaszem, chciała połączyć formalne z nieformalnym, tradycję z nowoczesnością, oczekiwania swoje i rodziny. A że wyzwanie to moje drugie imię, od razu zabrałam się do planowania, które było tak intensywne, jak i owocne. Na motyw przewodni zostały wybrane sówki, które mają dla pary szczególne znaczenie. Pojawiły się one w papaterii ślubnej, podziękowaniach dla gości, księdze życzeń, a nawet na samochodzie pary młodej. Wzruszająca ceremonia odbyła się w pięknym kościele w centrum Warszawy, po niej gościom zostały rozdane balony, które w jednym momencie zostały radośnie wypuszczone przez wszystkich do nieba (rada konsultanta: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wydaje pozwolenie na tego typu działania kilkanaście minut przed planowaną "akcją", tak więc w przypadku odmowy odnośnie ich wypuszczenia w przestworza zawsze warto mieć plan awaryjny ich użycia). Po uroczystości para młoda wraz z gośćmi udała się na elegancki obiad do pięknie położonej restauracji, aby świętować tą chwilę w gronie najbliższych. Na udekorowanych białymi hortensjami stołach na gości czekały słodkie upominki, na uroczym tarasie można było wpisać się do księgi gości, zwieńczeniem zaś był tort weselny wspólnie pokrojony przez młodą parę. Jednak to nie był koniec zaplanowanych atrakcji. Po uroczystym posiłku wszyscy zostali zaproszeni na kolejną część świętowania, którą była impreza do białego rana w klubowym stylu, do której dołączyło szerokie grono znajomych młodej pary. Szaleństwo było zarówno na parkiecie, jak i w pomieszczeniu obok, gdzie znajdowała się foto budka, która miała ogromną rzeszę fanów. Na gości czekał również poczęstunek w formie bufetu, a impreza rozpoczęła się od pierwszej, wspólnie już jako małżeństwo, zjedzonej muffiny.

Było naprawdę słodko i takich właśnie życiowych słodkości Kasi i Łukaszowi życzę!

Kasia

 

Organizacja przyjęcia: Revo

Miejsce obiadu weselnego: Różana

Miejsce imprezy: Studio4Piętro

Fotografia i wideo: M.M. Rudiak

Muffiny: Słodki Muffin

Bukiet: Na kokardę

Papateria: MBrothers

Fotobudka: Zdjęcia z Budki

 

 

Sesja ślubna wiosną, czyli...znowu to zrobiłam cz.1

18 kwiecień, 2018

Zorganizowanie ślubnej sesji zdjęciowej nie należy do prostych zadań i w dużej mierze przypomina organizację przyjęcia. Trzeba wybrać podwykonawców, ustalić z nimi warunki współpracy, wspólny termin, określić styl sesji, zaplanować dekoracje oraz wszelkie detale. Wymaga to wiele pracy i wysiłku, dlatego po każdej sesji mówię sobie, że to był ostatni raz. I wystarczy mała iskra, podpatrzona inspiracja, bym zaczęła myśleć o kolejnym nowym projekcie - całkowity brak konsekwencji ;).

Pomysł na tą sesję chodził za mną od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałam się go urzeczywistnić.  Miało być elegancko, wyrafinowanie, ale zarazem lekko, no i oczywiście ślubnie. W roli panny młodej zgodziła się wystąpić wspaniała Paulina Biernat, tak więc mam sesję z prawdziwą gwiazdą! Ale tych gwiazd było więcej: swoją premierę miały trzypiętrowe makaroniki, które po raz pierwszy pokazały się światu, dwa przepiękne torty, niezwykłe dekoracje ze zwisającymi tulipanami, które były moim marzeniem, trzy niezwykłe suknie…działo się!

Jako, że Revo współpracuje z najlepszymi z najlepszych w branży ślubnej, gwiazdami byli wszyscy partnerzy sesji, każdy z osobna. Dlatego jej efekty są niezwykłe. Już teraz zapraszam was do świata ślubów Revo i prezentuję pierwszą część naszego wspólnego dzieła.

Kasia

 

Organizacja sesji / organizacja przyjęć         Revo

Miejsce sesji                                                  Restauracja Amber Room

Fotograf                                                        Elena Matiash

Film                                                               Idea for Film

Dekoracje i florystyka                                    Alex Deco

Krzesła                                                          Rajt

Słodki stół                                                     Galeria Słodkości

Modelka                                                        Paulina Biernat

Model                                                            Paweł Wójcik

Stylista Fryzur                                               Krystian Samborek / Maniewski

Makijaż                                                          Marta Iwańska

Suknia                                                           Laurelle

Garnitur                                                         Atelier Zabłotny

Biżuteria                                                        M&M Gold

Papateria                                                       Maka Prints  / Projekt Ślub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sesja ślubna wiosną, czyli...znowu to zrobiłam cz.2

16 maj, 2018

Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować wam drugą część sesji zorganizowanej przez Revo (pierwszą część znajdziecie tutaj). O jej kulisach i szczegółach odnośnie jej organizacji możecie przeczytać w poprzednim wpisie.

Przepiękne zdjęcia, niezwykła para młoda, cudne słodkości, zniewalające suknie ślubne, to wszystko czeka na was w poniższym reportażu. Miłego oglądania!

Kasia

 

Organizacja sesji / organizacja przyjęć         Revo

Miejsce sesji                                                  Restauracja Amber Room

Fotograf                                                        Elena Matiash

Film                                                               Idea for Film

Dekoracje i florystyka                                    Alex Deco

Krzesła                                                          Rajt

Słodki stół                                                     Galeria Słodkości

Modelka                                                        Paulina Biernat

Model                                                            Paweł Wójcik

Stylista Fryzur                                               Krystian Samborek / Maniewski

Makijaż                                                          Marta Iwańska

Suknia                                                           Laurelle

Garnitur                                                         Atelier Zabłotny

Biżuteria                                                        M&M Gold

Papateria                                                       Maka Prints  / Projekt Ślub